אודות המותג

החברה הנורבגית אקסנטרי הוקמה בשנת 1996. 
הרעיון העסקי של החברה הוא לפתח ולהציע מוצרים איכותיים עם תכונות ייחודיות. 
המשרד הראשי ממוקם באוסלו, נורבגיה. אקסנטרי יש מפיצים ושותפים ברחבי העולם ומכרה מעל 1 מיליון ארנקים בלמעלה מ -20 מדינות.

ארנקים Exentri עשויים מחומרים איכותיים. מקורית פרה להסתיר עור, מרופד ניילון כדי לייעל את הקלפים הזזה התנועה מנעול גמיש נירוסטה.
מי אנחנו

כאשר הטבע מאתגר אנשים לחשוב באופן פונקציונלי, נסים קטנים יכולים לקרות.

נורבגיה היא מדינה שבה הטבע עושה חוקים משלה, שבו אתה השראה לחשוב בצורה חדשנית ושונה. אקסנטרי ארנק הוא תוצאה של שני גברים להיות לערער על ידי הסביבה שלהם. הם עשו את המשימה שלהם לעצב ארנק המשלב פונקציונליות עם סגנון קלאסי ודרישות המודרנית. התוצאה היתה ההמצאה הנורבגית אקסנטרי ארנק.

הרעיון מאחורי הארנק אקסנטרי הראשון ראה את האור של יום בחזרה בשנת 1999. השימוש בכרטיסי אשראי היה במגמת עלייה, ושני צעירים הנורבגים הפך מודעים הביקוש הגובר ארנק מודרני, מותאם אישית עבור זה אופן השימוש החדש . המשימה שלהם היתה ליצור ארנק קטן, מעשי ומבריק המשלב את כל התכונות הטובות ביותר מן הסגנון הקלאסי עם הצרכים העכשוויים. אחסון כרטיס מרובים, הערות ותא קבלה, והכי חשוב של כל גישה מיידית.

לאחר מספר סיבובים של בדיקות Exentri פיתחה מערכת ייחודית, שמירה על הארנק רזה ומסוגננת, באותו זמן מאוד פונקציונלי. במהלך השנים, תשוקה זו נותרה undiminished ואת המותג אקסנטרי מייצג חדשנות ומוצרים איכותיים עם תכונות ייחודיות.