משלוח חינם ברכישה באתר

הסיפור שלנו

החזון של חברת אקסנטרי הנורבגית, אשר הוקמה אי שם בשנת 1996, הוא לפתח מוצרי איכות תוך שאיפה בלתי פוסקת לחדשנות ופונקציונאליות. 

ממשרדה הראשי באוסלו, אקסנטרי משתפת פעולה עם מפיצים ושותפים רבים ברחבי העולם ומכרה מיליוני ארנקים בכ-20 מדינות.

אנו שואפים ליצירתיות וחדשנות, ושואבים את השארתנו מהעיצוב העילי באירופה. הארנקים שלנו מינימליסטיים, נקיים ועשויים מחומרי איכות משובחים.
מי אנחנו

האתגר הוא לחשוב באופן פונקציונאלי, כך ניסים יכולים להתרחש.

נורבגיה היא מדינה שבה לטבע יש חוקים משלו, דבר אשר נותן את השארתו לעיצוב הארנקים שלנו. הסיפור הוא על שני גברים שהחליטו לערער את התפיסה של מבנה הארנק הקלאסי של ימנו. הם חרטו על דגלם לעצב ארנק המשלב פונקציונליות עם סגנון קלאסי ודרישות מודרניות. התוצאה היא, המצאתו של ארנק אקסנטרי הראשון, והשאר הסטוריה.

הרעיון מאחורי הארנק אקסנטרי הראשון ראה את אור היום אי שם בשנת 1999. השימוש בכרטיסי אשראי היה במגמת עלייה ושני הצעירים הנורבגים הפכו מודעים יותר לביקוש הגובר לארנק מודרני ומותאם אישית עבור אופן השימוש החדש. המשימה שלהם היתה ליצור ארנק קטן, מעשי ומבריק המשלב את כל התכונות הטובות ביותר מן הסגנון הקלאסי עם הצרכים העכשוויים. אחסון כרטיס מרובים, הערות ותא קבלה והכי חשוב – גישה מיידית.

לאחר מספר סיבובים של בדיקות, אקסנטרי פיתחה מערכת ייחודית תוך שמירה על הארנק רזה, מסוגנן ומאוד פונקציונלי. במהלך השנים, תשוקה זו נותרה בעודה עד היום הזה ומכוונת את המותג אקסנטרי לייצג חדשנות ומוצרים איכותיים עם תכונות ייחודיות.